Tencel

MATERIÁL

Tencel je obchodní značka pro tkaninu lyocell. Tento ekologický materiál při výrobě nezatěžuje životní prostředí a má výborné vlastnosti – je savý, prodyšný a na těle vyvolává lehce chladivý pocit. Navíc výborně schne a lyocellové vlákno působí antibakteriálně. Oděvy z něj jsou proto ideální pro letní dny. 


PŮVOD

Tencel francouzské značky Atelier Brunette s certifikací Standard 100 Oeko-Tex certified je vyroben z vláken splňují tato kritéria: - použití udržitelných zdrojů dřeva označených FSC® a / nebo PEFCTM - implementace udržitelných výrobních procesů certifikovaných nezávislými organizacemi (Higg Index, EU Eco Label) 


ÚDRŽBA

Oděvy z tencelu lze prát v pračce na 30 °C. Velmi jemně vymáchat na nejnižší stupeň (800 ot./min.), poté nechat vyvěsit na ramínku. Doporučujeme propařit vertikálně na ramínku, případně přežehlit na nižší stupeň otočené rubem ven. Pokud oděv obsahuje výraznější knoflíčky, doporučujeme praní v ruce – ve studené vodě. Následně jemně vyždímat a poté nechat sušit vyvěšený na ramínku. Nepoužívat sušičku!

KVARTÝR SHOP & STUDIO

U VODÁRNY 4, PRAHA - 130 00

 

Výdejní okénko je otevřeno

ÚT a ČT / 11- 19h.

JANAMIKESOVA.MIK@GMAIL.COM

+420 775 463 710

© 2020 MIK - Jana Mikešová. S ♥ vytvořeno od Sustr.xyz.

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon