top of page

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

 • Jaká je tabulka velikostí?
  Každý model je specifický, proto nepoužíváme jednotnou tabulku velikostí. Konkrétní rozměry najdete vždy v detailu produktu.
 • Jak správně pečovat o produkty MIK?
  Každý materiál vyžaduje jinou péči. Kompletní informace najdete na naší stránce MATERIÁLY.
 • Je možné objednat zboží jako dárek?
  Vaši objednávku rádi dárkově zabalíme. Stačí uvést v poznámce, že se jedná o DÁREK. Fakturu zašleme online na vámi zvolený e-mail a nebudeme ji vkládat do balíčku.
 • Kde si můžu produkty MIK vyzkoušet?
  Naše modely je možné osobně vyzkoušet v těchto obchodech: KVARTÝR SHOP & STUDIO – PRAHA - kompletní sortiment DEELIVE DESIGN SHOP – PRAHA SHOWROOM. – PRAHA Pokud máte zájem o konkrétní kousek, kontaktujte nás, zjistíme, na které z prodejen je dostupný.
 • Kdy dostanu svoji objednávku?
  Zboží SKLADEM expedujeme do 3 pracovních dní od přijetí platby. Zboží NA OBJEDNÁVKU expedujeme do 2-3 týdnů (dle informaci v popisu konkrétního produktu) od přijetí platby. Balíček zasíláme prostřednictvím společnosti DPD nebo Zásilkovnou. Jakmile jej předáme dopravci, zašleme vám e-mail. O dalším pohybu balíčku vás bude informovat dopravce, a to na e-mail, nebo telefon, který jste uvedli v objednávce. Doprava v rámci ČR trvá do 2 pracovních dní, v rámci Evropy 5 pracovních dní.
 • Jaké jsou možnosti a cena dopravy?
  Objednávky zasíláme v rámci ČR prostřednictvím služby DPD za 120,-nebo Zásilkovnou za 97,-. Doručení v rámci Slovenska - DPD za 199,- nebo Zásilkovnou za 149,-. Mezinárodní doprava - DPD za 350,-. Svoji objednávku si můžete také ZDARMA vyzvednout v KVARTÝR SHOP & STUDIO v rámci otevírací doby - ÚT a PÁ / 11 - 19H (U Vodárny 4, 130 00 Praha – Vinohrady).
 • Můžu si objednávku vyzvednout osobně?
  Ano. Objednávku si můžete ZDARMA vyzvednout v KVARTÝR SHOP & STUDIO v rámci otevírací doby obchodu - ÚT a PÁ / 11 - 19 H (U Vodárny 4, 130 00 Praha – Vinohrady).
 • Jaké jsou možnosti platby?
  Zboží je nyní možné zaplatit pouze online platební kartou.
 • Lze vrátit zboží na míru?
  Bohužel. Výrobek, který je zhotoven na míru či s úpravou rozměrů nebo barev, které standardně nemáme v nabídce, nelze vrátit.
 • Jakým způsobem můžu zboží vrátit?
  Potřebujete zakoupené zboží vrátit či reklamovat? Kontaktujte nás na janamikesova.mik@gmail.com a následně zašlete zboží doporučeně na níže uvedenou adresu. Zboží je rovněž možné přinést přímo do našeho obchodu Kvartýr shop & studio. Jana Pešatová Mikešová Kvartýr shop & studio U vodárny 4, Praha, 130 00 tel.: +420 775 463 710 Danou částku vrátíme převodem na vámi uvedený bankovní účet (a to i v případě osobního předání produktu v obchodě). Výrobek, který je zhotoven na míru či s úpravou rozměrů nebo barev, které standardně nemáme v nabídce, nelze vrátit.
 • Můžu vrátit jen část objednávky?
  Ano. Zašlete nám daný produkt doporučeně, nebo osobně přineste na níže uvedenou adresu a přibalte vyplněný formulář pro vrácení zboží či reklamaci spolu s kopií daňového dokladu. Doporučujeme informovat nás o odeslání zboží e-mailem a uchovat doklad o zaslání. Zboží je rovněž možné přinést přímo do našeho obchodu Kvartýr shop & studio. Jana Pešatová Mikešová Kvartýr shop & studio U vodárny 4, Praha, 130 00 tel.: +420 775 463 710 Danou částku vrátíme převodem na vámi uvedený bankovní účet (a to i v případě osobního předání produktu v obchodě).
 • Jakým způsobem mi budou vráceny peníze v případě vrácení objednávky?
  V případě vrácení zboží vrátíme peníze zpět prostřebnictvím platební brány nebo převodem na vámi uvedený bankovní účet.
 • Jak můžu reklamovat zboží?
  Potřebujete zakoupené zboží eklamovat? Kontaktujte nás na janamikesova.mik@gmail.com a následně zašlete zboží doporučeně na níže uvedenou adresu. Zboží je rovněž možné přinést přímo do našeho obchodu Kvartýr shop & studio. Jana Pešatová Mikešová Kvartýr shop & studio U vodárny 4, Praha, 130 00 tel.: +420 775 463 710 Výrobek, který je zhotoven na míru či s úpravou rozměrů nebo barev, které standardně nemáme v nabídce, nelze vrátit. Reklamovat lze jen zboží, které je řádně očištěné a je v hygienicky vyhovujícím stavu. V opačném případě máme právo zboží odmítnout. Děkujeme za pochopení. Záruční lhůta je zákonem stanovena na 24 měsíců a jako záruční list vám u našeho zboží slouží daňový doklad. Reklamace se nevztahují na závady způsobené běžným opotřebením nebo nesprávným užíváním, doporučujeme tedy přečíst si přibalený návod o údržbě zboží. Zároveň upozorňujeme, že reklamaci lze uplatnit pouze neprodleně po vzniku vady.
 • Jak dlouho trvá reklamační proces?
  Maximální lhůta pro vyřízení reklamace je zákonem stanovena na 30 dní, ale většinou se dočkáte dříve. O vyřízení reklamace vás budeme informovat e-mailem.
 • Jak mi budou vráceny peníze v případě reklamace?
  Případné platby při uznané reklamaci realizujeme pouze bezhotovostně.
 • Bude mi vráceno poštovné v případě zaslání zboží na reklamaci?
  Náklady za doručení zboží nevracíme.
 • Možnost vrácení zboží do 30 dnů?
  Ano, pokud není produkt použitý a má všechny visačky. Kontaktujte nás na janamikesova.mik@gmail.com a následně zašlete zboží doporučeně na níže uvedenou adresu. Zboží je rovněž možné přinést přímo do našeho obchodu Kvartýr shop & studio. Jana Pešatová Mikešová Kvartýr shop & studio U vodárny 4, Praha, 130 00 tel.: +420 775 463 710 Výrobek, který je zhotoven na míru či s úpravou rozměrů nebo barev, které standardně nemáme v nabídce, nelze vrátit.
 • Jak mohu vyměnit zboží, když jsem netrefil/a velikost?
  Napište nám na janamikesova.mik@gmail.com a domluvíme se na dalším postupu.
 • Jak zruším svoji objednávku?
  Kontaktujte nás na janamikesova.mik@gmail.com a domluvíme se na dalším postupu.
 • Jak mám postupovat, pokud mi dorazí balíček poškozený?
  Přepravní obal je na první pohled poničený nebo zdeformovaný. V případě, že vám kurýr přivezl poškozený balíček, máte plné právo ho odmítnout. Zároveň ale můžete balíček přijmout, sepsat s kurýrem formulář Zápis o škodě (pokud již není sepsaný z depa) a zkontrolovat, zda nedošlo k porušení jeho obsahu. Pokud je zboží poškozeno, můžete balíček rovnou vrátit kurýrovi a poté nás kontaktovat, abychom vyřídili reklamaci. Přepravní obal je v pořádku, ale obsah je poškozený. Pokud zjistíte, že je obsah balíčku poškozený, neprodleně nás kontaktujte, abychom reklamaci s dopravcem vyřídili.
 • Je možná platba na dobírku?
  V současné době na dobírku nezasíláme. Zboží je možné zaplatit online platební kartou nebo nás kontaktujte na janamikesova.mik@gmail.com.
bottom of page