top of page

VRÁCENÍ ZBOŽÍ A REKLAMACE

Potřebujete zakoupené zboží vrátit či vyměnit?

1. Kontaktujte nás na janamikesova.mik@gmail.com a napište číslo objednávky a jaké zboží chcete vrátit nebo vyměnit.

2. Zboží můžete zanést osobně do našeho obchodu Kvartýr shop & studio, U vodárny 4, Praha, 130 00. Otevřeno máme od úterý do pátku / 11 -19h.

3. Pokud budete chtít zaslat zboží prostřednictvím Zásilkovny, sdělte nám to taktéž do emailu. Obratem vám vygenerujeme kód pro zpětné zaslání. Stačí jej nahlásit obsluze na jakékoliv pobočce Zásilkovny. Cenu za zpětnou dopravu ( 60,-) vám poté strhneme z vrácené částky za zboží.

3. Pokud nechcete zaslat balíček prostřednictvím Zásilkovny, pošlete jej nám doporučeně na adresu :

 

Jana Pešatová Mikešová

Kvartýr shop & studio

U vodárny 4, Praha, 130 00

Česká Republika

+420 775 463 710

 

 

DŮLEŽITÉ:

Vrátit zboží lze do 30 dnů od doručení, pokud je produkt nepoužitý a má všechny visačky.

Výrobek, který je zhotoven na míru či s úpravou rozměrů přímo na konkrétní rozměry zákazníka, které standardně nemáme v nabídce, nelze vrátit.

Reklamovat lze jen zboží, které je řádně očištěné a je v hygienicky vyhovujícím stavu. .

V opačném případě máme právo zboží odmítnout. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete zakoupené zboží reklamovat?

Pokud zboží splňuje podmínky pro vracení, postupujte následnovně :

1. Kontaktujte nás na janamikesova.mik@gmail.com , napište číslo objednávky, jaké zboží chcete reklamovat a jeho závadu.

 

2. Zboží můžete zanést osobně do našeho obchodu Kvartýr shop & studio, U vodárny 4, Praha, 130 00. Otevřeno máme od úterý do pátku / 11 -19h.​

 

3. Pokud budete chtít zaslat zboží prostřednictvím Zásilkovny, sdělte nám to taktéž do emailu. Obratem vám vygenerujeme kód pro zpětné zaslání. Stačí jej nahlásit obsluze na jakékoliv pobočce Zásilkovny. V případě reklamace je námi doprava Zásilkovnou hrazená.

 

​4. Pokud nechcete zaslat balíček prostřednictvím Zásilkovny, pošlete jej nám doporučeně na adresu :

Jana Pešatová Mikešová

Kvartýr shop & studio

U vodárny 4, Praha, 130 00

Česká Republika +420 775 463 710

 

Po prohlednutí zboží vyhodnutíme reklamaci, nabídneme možnost opravy, výměny či vrácení peněz. Danou částku případněvrátíme převodem přes platební bránu, tedy na účet, ze kterého bylo zboží placeno.

Záruční lhůta je zákonem stanovena na 24 měsíců a jako záruční list vám u našeho zboží slouží daňový doklad. Reklamace se nevztahují na závady způsobené běžným opotřebením nebo nesprávným užíváním, doporučujeme tedy přečíst si přibalený návod o údržbě zboží. Zároveň upozorňujeme, že reklamaci lze uplatnit pouze neprodleně po vzniku vady. Maximální lhůta pro vyřízení reklamace je zákonem stanovena na 30 dní, ale většinou se dočkáte dříve. O vyřízení reklamace vás budeme informovat emailem. Případné platby při uznané reklamaci realizujeme pouze bezhotovostně a náklady za doručení zboží nevracíme.

 

bottom of page